0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار حکم پاسور انفجار۲ مونتی کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Qatar لیگ ستارگان
السد
۴
۱
AL Wakrah
Finished
۱۸:۵۰
Qatar SC
۱
۲
الدحیل قطر
Finished
۲۱:۰۰
  International Clubs لیگ باشگاه های اروپا ، مرحله انتخابی
دیناموزاگرب
-
-
روزنبرگ
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
یانگ بویز
-
-
کرونا زودا
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
المپیاکوس
-
-
FC Krasnodar
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  England Championship
فولام
-
-
میل وال اف سی
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
لیدز
-
-
برنتفورد
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
وست برومویچ
-
-
ریدینگ
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
کاردیف
-
-
Huddersfield Town
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Charlton Athletic
-
-
ناتینگام فرست
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
کوئینز پارک
-
-
سوانسی
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
پرستون
-
-
استوک‌سیتی
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  International Clubs Copa Sudamericana
اتلتیکو ام جی
۲
۱
CD La Equidad
Finished
۰۵:۰۰
  Brazil Brasileiro Serie B
Operario Fec PR
۱
۰
Guarani FC SP
Finished
۰۲:۴۵
Botafogo FC SP
۲
۱
Londrina EC PR
Finished
۰۲:۴۵
Brasil De Pelotas RS
۲
۱
EC Sao Bento SP
Finished
۰۲:۴۵
Parana Clube PR
۰
۰
AC Goianiense GO
Finished
۰۴:۰۰
Cuiaba EC MT
-
-
Figueirense FC SC
بازی شروع نشده است
۰۵:۰۰
Vila Nova FC GO
۰
۲
SC Recife PE
Finished
۰۵:۰۰
  Denmark 1st Division
Kolding IF
-
-
Vejle BK
inprogress
۲۱:۳۰
Nykoebing FC
-
-
Naestved BK
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Viborg FF
۲
۲
FC Fredericia
Finished
۲۱:۰۰
FC Roskilde
-
-
HB Koege
inprogress
۲۱:۳۰
Vendsyssel FF
-
-
Skive IK
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Hvidovre IF
-
-
BK Fremad Amager
inprogress
۲۱:۳۰
  Colombia Primera B, Clausura
CD Cortulua
۱
۰
Llaneros FC
Finished
۰۱:۳۰
Itagui Leones FC
۰
۰
Fortaleza FC
Finished
۰۵:۱۵
  Sweden Svenska Cup, Preliminary Round
IFK Lidingo FK
-
-
GIF Sundsvall
inprogress
۲۱:۰۰
Nyköpings Bis
-
-
Orebro SK
Finished
۲۱:۰۰
  International Clubs AFC Cup, Knockout stage
Abahani Limited Dhaka
۴
۳
April Twenty-Five
Finished
۱۷:۱۵
  Thailand Thai League 2
Police Tero FC
۱
۱
Thailand Honda FC
Finished
۱۵:۳۰
Army United FC
۱
۲
Rayong FC
Finished
۱۵:۱۵
Sisaket FC
-
-
Navy Football Club
Finished
۱۵:۳۰
BG Pathum United FC
-
-
Air Force United FC
Finished
۱۷:۳۰
Kasetsart FC
-
-
Samut Sakhon FC
Finished
۱۶:۳۰
  International AFF Championship, Women
Philippines
۲
۴
Thailand
Finished
۱۵:۳۰
مالزی
۵
۰
Timor-Leste
Finished
۱۲:۳۰
  International Clubs Club Friendly Games
Ermesinde Sc 1936
۳
۳
Gondomar SC
Finished
۰۰:۰۰
Ad Huracan
۰
۶
Cd Atletico Verapaz
Finished
۰۱:۳۰
Olympiakos Kyminon
-
-
Ethnikos Sohou
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Aris Petroupolis
-
-
Fostiras Ilioupolis
Finished
۲۰:۰۰
Rebordosa
-
-
AD Grijo
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
  International Youth U19 Friendly Games, Women
رومانی
۱
۳
Ukraine
Finished
۱۱:۳۰
  Thailand Thai League 3
Chachoengsao FC
۱
۰
Sakaeo FC
Finished
۱۶:۰۰
Kamphaeng Phet FC
۰
۲
Phrae United
Finished
۱۳:۳۰
  Brazil U20 Campeonato Brasileiro
CR Flamengo RJ
-
-
Gremio RS
inprogress
۲۲:۳۰
Atletico Mineiro MG
-
-
America FC MG
inprogress
۲۲:۳۰
بوتافوگو ار جی
-
-
Coritiba FC PR
inprogress
۲۲:۳۰
SC Internacional RS
-
-
AA Ponte Preta SP
inprogress
۲۲:۳۰
  Philippines Philippines Football League
Global Cebu FC
۰
۲
Kaya Fc-iloilo
Finished
۱۲:۳۰
Mendiola Fc
۱
۴
Ceres-Negros FC
Finished
۱۵:۳۰
  Czech Republic U19 1st Division
Karvina
۱
۰
Ceske Budejovice
Finished
۱۴:۳۰
  Russia Zone Ural/Western Siberia
Chelyabinsk Youth
۰
۲
FC Zvezda Perm
Finished
۱۵:۳۰
  Denmark 2nd Division, Pulje 1
Vanlose IF
۰
۱
Brønshøj BK
Finished
۲۱:۰۰
Hilleroed Fodbold
-
-
FC Helsingoer
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
BK Avarta
-
-
FA 2000
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
B 93 Kopenhagen
-
-
BK Frem
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
HIK Hellerup
-
-
Skovshoved IF
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Slagelse BI
-
-
Holbaek BI
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Poland I Liga
Warta Poznan
۲
۱
Podbeskidzie Bielsko Biala
Finished
۱۹:۳۰
Radomiak Radom
۲
۲
GKS Jastrzebie
Finished
۲۰:۰۰
Olimpia Grudziadz
-
-
Wigry Suwalki
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Puszcza Niepolomice
-
-
Zaglebie Sosnowiec
inprogress
۲۱:۳۰
GKS Tychy
-
-
Chrobry Glogow
inprogress
۲۱:۳۰
PGE Gks Belchatow
-
-
Odra Opole
inprogress
۲۱:۳۰
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
-
-
Stal Mielec
inprogress
۲۲:۳۰
MKS Chojniczanka Chojnice
-
-
Miedz Legnica
inprogress
۲۲:۳۰
OKS Stomil Olsztyn
-
-
Sandecja Nowy Sacz
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  International Clubs CONCACAF League
Managua FC
۱
۲
CD Motagua
Finished
۰۶:۳۰
SV Robinhood
۱
۱
CA Independiente De La Chorrera
Finished
۰۴:۳۰
Santa Tecla FC
۰
۰
AD San Carlos
بازی شروع نشده است
۰۴:۳۰
  International Clubs Copa Libertadores, Knockout stage
گرمیو
۰
۱
SE Palmeiras SP
Finished
۰۵:۰۰
  Russia Zone Moscow
Lokomotiv-m-lfk
-
-
SSH 75
Finished
۱۸:۳۰
FK Sportakademklub Moscow
-
-
FC Zenit Moscow
inprogress
۱۵:۳۰
FC FSM
-
-
Burevestnik
inprogress
۱۷:۳۰
Trudovye Rezervy
-
-
Fc Express
inprogress
۱۹:۰۰
  Czech Republic Krajsky prebor
MS Brno
-
-
FC Svratka Brno
Finished
۱۹:۳۰
Sk Lisen B
-
-
FC Moravsky Krumlov
Finished
۱۹:۳۰
FC Dosta Bystrc-Kninicky
-
-
Tatran Brno Bohunice
Finished
۱۹:۳۰
Boskovice
-
-
FK Mutenice
Finished
۱۹:۳۰
  International Clubs Leagues Cup
Los Angeles Galaxy
۱
۲
Cruz Azul
Finished
۰۷:۰۰
Tigres Uanl
۲
۲
CF America
Finished
۰۵:۰۰
  Russia Zone Golden Ring
Fakel Kirov
-
-
FC Cherepovets
Finished
۱۹:۰۰
Torpedo-M Sdysshor Vladimir
-
-
Spartak Kostroma
بازی شروع نشده است
۱۶:۳۰
Agat Gavrilov-yam
-
-
Sshor Volga Tver Region
inprogress
۱۹:۳۰
Sdyusshor Vologda
-
-
Tekstilschik-m Ivanovo
inprogress
۱۹:۳۰
  Poland II Liga
Widzew Lodz
-
-
Gornik Leczna
inprogress
۲۱:۲۰
KS Gornik Polkowice
-
-
Stal Rzeszow
inprogress
۲۱:۳۰
GKS Katowice
-
-
Olimpia Elblag
inprogress
۲۱:۳۰
Znicz Pruszkow
-
-
Gryf Wejherowo
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Primera B, Apertura
CA San Telmo
-
-
CA Argentino De Quilmes
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Argentina Copa Argentina
CA All Boys
-
-
CA Central Cordoba
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
  Russia Privolzhye Cup
Zenit Penza
۵
۰
Lada Universitet
Finished
۱۶:۳۰
Khimik Avgust Vurnari
-
-
Khimik Dzerzhinsk
inprogress
۱۷:۳۰
  Ukraine Vyscha League Zaporizhya Region
Portovik Mariupol
-
-
Motor Zaporizhya
inprogress
۱۷:۳۰
  Norway 1st Division
Tromsdalen Uil
۰
۱
Sogndal IL
Finished
۲۰:۳۰
Kongsvinger IL Fotball
۳
۲
Stroemmen IF
Finished
۲۰:۳۰
Notodden FK
۲
۳
Nest Sotra
Finished
۲۰:۳۰
Sandefjord Fotball
۱
۰
Raufoss Fotball
Finished
۲۰:۳۰
Ullensaker/Kisa
۲
۱
Sandnes Ulf
Finished
۲۰:۳۰
Jerv FK
۲
۲
Kfum Oslo
Finished
۲۰:۳۰
  Northern Ireland NIFL Development League
Warrenpoint Town
-
-
Glenavon R.
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
  Mozambique Mocambola
CD Maxaquene
-
-
Costa Do Sol
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Faroe Islands لیگ برتر
KI Klaksvik
-
-
B36 Torshavn
inprogress
۲۲:۳۰
  Switzerland Promotion League
FC Bavois
-
-
Etoile Carouge
inprogress
۲۲:۰۰
  Ireland U19 Southern Elite Division
Cork City
-
-
برای وندررس
inprogress
۲۲:۰۰
  Germany Amateur Regionalliga Northeast
FC Rot-Weiss Erfurt
-
-
ZFC Meuselwitz
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  International Clubs Arab Club Champions Cup, Qualifying Round
Al Riffa
-
-
Horseed
inprogress
۲۱:۳۰
  Venezuela Primera Division Reserve League
Deportivo La Guaira
-
-
Caracas Fc
inprogress
۲۱:۳۰
Monagas Sc
-
-
Lala Fc
inprogress
۲۱:۳۰
  Sweden Damallsvenskan, Women
Djurgardens IF Dff
-
-
KIF Orebro Dff
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Denmark 2nd Division, Pulje 2
Vejgaard BK
-
-
Brabrand IF
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Vejlby Skovbakken Aarhus
-
-
Aarhus Fremad
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
Naesby BK
-
-
Middelfart
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FC Sydvest 05 Tonder
-
-
Ringkobing IF
بازی شروع نشده است
۲۱:۱۵
Thisted FC
-
-
Jammerbugt FC
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
AB Gladsaxe
-
-
Dalum IF
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Finland Amateur 3 Division Tampere
Tampereen Peli-Toverit
-
-
NOPS
Finished
۲۰:۰۰
  Ukraine Vyscha League Ternopil Region
FC Kopychyntsi
-
-
FC Agron Velykiy Gay
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
  Finland U20 SM
Japs
-
-
Jyvaskylan Komeetat
Finished
۱۹:۳۰
HJK Helsinki
-
-
PK-35 Vantaa
Finished
۲۰:۳۰
Musan Salama
-
-
Fc Jazz
Finished
۲۰:۳۰
FC Inter Turku
-
-
Tafa
inprogress
۲۰:۴۵
IF Gnistan
-
-
GrIFK
inprogress
۲۱:۴۵
  Norway 2nd Division, Group 1
Levanger
۰
۳
Kvik Halden FK
Finished
۱۹:۳۰
  Russia Zone SFD/NCFD
Volgar M Astrahan Youth
-
-
UOR Dagestan
Finished
۱۹:۳۰
  Ukraine Amateur Cup
Mayak Sarny
-
-
Votrans
inprogress
۱۹:۳۰
  Bulgaria AFL Cup
Maritsa Plovdiv
-
-
Sokol Markovo
Finished
۱۹:۳۰
  Ukraine Vyscha League Dnipropetrovsk Region
Avanhard Ordzhonikidze
-
-
FK Druzhba Kriviy Rih
inprogress
۱۸:۳۰
  Ukraine Vyscha League Kriviy Rih Region
Fk Yugok
-
-
Fc Kriviy Rih
inprogress
۱۸:۳۰
  Russia Moskovskaya Oblast Cup
FC Znamya Noginsk
-
-
Keramik Balashiha
inprogress
۱۸:۳۰
Olimp-2 Moscow
-
-
Legion Ivanteyevka
inprogress
۲۰:۳۰
  Russia Republic of Bashkortostan Championship
Zenit Salavat
-
-
Start Ufimskiy Rayon
Finished
۱۸:۳۰
  Russia Moscow Championship
Troitsk
-
-
Torpedo-m
inprogress
۱۸:۳۰
  Ukraine Persha League Ivano Frankivsk Region
Gal-vapno Galych
-
-
Fc Turka
inprogress
۱۸:۳۰
Pokuttya Kolomyia
-
-
Nika-Vovchynets
inprogress
۱۸:۳۰
  Northern Ireland Premier League, Women
Crusaders Strikers
-
-
Linfield Ladies
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Sion Swifts
-
-
Glentoran Belfast United
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید